مرجع مقالات طراحی سایت و اپلیکیشن مرجع مقالات طراحی سایت و اپلیکیشن .

مرجع مقالات طراحی سایت و اپلیکیشن

طراحی وب سایت بی تو بی

نمونه سایت b2b
تجارت بی تو بی ( B2B) (Business 2 Business)به معنای انجام مبادله تجاری فی مابین دو بنگاه تجاری می‌باشد .
تجارت بی تو بی(B2B) زیرا معمولا بصورت عمده فروشی رخ می پذیرد می بایست بر رمز بها و بقیه وضعیت مانند دوران تحویل و غیره...... زنخدان زنی نمود وپس از انجام توافقات داد و ستد انجام میگیرد و با فروش در یک دکان الکترونیک (B2C) که اجناس می بایست بر چسب ارزش داشته باشند و به معرف کننده نهایی فروخته میشوند ، گوناگون میباشد.

یک مرکز بی تو بی (B2B) طوری پباده سازی شده‌است که همه شرکتهای تولیدی و صنعتی , توزیع کننده گان عمده , شرکتهای بازرگانی , وارد شده و صادراتی و خدماتی نیز تمام شرکتهایی که مایل به داشتن تبلیغات اینترنتی میباشند , می‌توانند در وبسایت عضو گردیده و در کنار یکدیگر با هم تجارت کنند.

بعضی از جدیدترین تجهیزات و ماژول های تجاری مختص اپلیکیشن بی تو بی رادکام سیستم عبارتند از:

جانمایی نقطه مکانی شرکت های و بیزینس ها ، روی نقشه گوگل و اکران بالون هنگام اشاره استفاده کننده
مشاهده عنا وین و متن مطالب روی گوشی
ارسال پیام های آفلاین ، آدرس اینترنتی و پیامک از جانب جوارح به طیف منتخبی از صاحبان بیزینس ها و تولیدها
بروزرسانی خودکار تولیدات و موسسات با اخذ داده ها از منابع بی تو بی دیگر مبنی بر کلیدواژه
کشف هوشمندانه و اتومات کلیدواژه ها در متن ها و محتوای تجاری تارنما
مشخص و معلوم شدن هوشمند ارتباطات معنایی کلیدواژه ها با تولیدات ، نیازها و موسسه ها
مشخص و معلوم شدن هوشمند ارتباطات معنایی هر جنس یا این که نیاز با دیگر تولیدات و نیازها
مشخص و معلوم شدن هوشمند ارتباطات معنایی هر کلیدواژه با دیگر کلیدواژه ها
اکران تبلیغات مفهمومی بر طبق کلیدواژه
ارسال پیامک های تبلیغاتی و آگهی و آلارم های اس ام اسی بر اساس موضوعات آیتم عشق استفاده کننده
ترجمه خودکار متن شرح تولید ها و موسسه ها با به کارگیری از ترجمه کننده گوگل
قابلیت تثبیت History تولیدها و نیازهای مشاهده گردیده بوسیله استفاده کننده


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۳:۳۵ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت B2B و نکات مهم آن

نمونه سایت b2b


در مسئله تجارت الکترونیک یکی‌از لبریز فایده ترین شیوه های این تجارت، تجارت B2B یا این که تجارت بنگاه با بنگاه هست. یکی‌از بزرگترین وب سایت ها در این باره وبسایت تجاری علی پدر چین (Alibaba.com) میباشد؛ که مشتمل بر بیش تر از یک میلیون کمپانی و تارنما تجاری ست که محصول ها خویش را از روش سایت علی پدر به فروش میرسانند، و یا این که قطعات و نیاز های خویش را از روش خرید از این تارنما خریداری می کنند. در میهن ما نیز اینگونه تارنما ها را شاید با اسم های سانیاز و دیجیکالا بشناسیم. ولی این تارنما ها را نمی اقتدار تجارت الکترونیک از دسته B2B دانست، چون خریداران آنان و حتی بخش اعظمی از فروشندگان آنان مشتریانی میباشند که در غایت یک یا این که دو مال خویش را به فروش میرسانند.

اما در تجارت B2B دو کمپانی با هم در خرید و فروش و همیاری میباشند. یعنی دو کمپانی با هم در قضیه کاری و تجارتی برای فروش تولیدها یا این که ارائه سرویس ها همیاری می‌کنند؛ و سایتی که بتواند رابطه اینگونه شرکتهای را با هم برقرار کند، توانسته میباشد مثال ای از وب سایت های B2B را پباده سازی کند.

مزیت ها و تجهیزات فراوانی از روش این وبسایت ها، قسمت شرکت های و طراحان وبسایت های تجاری کمپانی با کمپانی خواهد شد. از پاراگراف این مزیت ها و تجهیزات:

خرید راحت و مستقیم
فروش لبریز بهره و بی واسطه
جستن راحت موسسات آفریننده برای بستن قرار بخشید
تولید قسمت های مجانی تبلیغ برای جذب اضافه مخاطب
ساخت قسمت های ویژه تبلیغ برای داشتن درآمد
تولید بخش تثبیت ابداعات برای یافت کردن تولیدها نو
مدل بندی های متناسب با شغل ها
قرار دادن بخش جست و جو مبنی بر گونه بندی
و اکثری از تجهیزات متنوع دیگر که با فعال سازی چنین اینترنت سایتی، می شود به آن دست یافت؛ اینترنت سایتی که بتوان در آن مدیریتی داشت که چند کمپانی آفریننده و فروشنده را در آن گرد هم آورد، قطعا برای ما تجارتی مالامال رونق را رقم خواهد زد.

دپارتمان طراحی سایت کانال فناوری داده ها و ارتباطات فاواکو با دقت به سوابق براق در موضوع طراحی وب سایت های تجاری و فروشگاهی قادر است برای شما یکی شایسته ترین وب سایت های تجاری B2B را پباده سازی کند؛ همینطور از طرح شما برای تولید به این شکل وبسایت ها در کشورمان استقبال خواهد شد. چون دپارتمان ساخت سایت کانال فناوری داده ها و ارتباطات فاواکو در کنار پباده سازی ماهر وبسایت و رعایت اصول بهنه سازی تارنما، اعتنا ویژه ای نسبت به گرافیک دیدنی برای سایت های شما بوسیله گرافیست های زبده و حرفه ای داراست. و همینطور به ترازو جذب مخاطبین و ارتقا تعداد فروش و مشتریان برای شما نیز دپارتمان طراحی وب کانال فناوری داده ها و ارتباطات فاواکو نگاه ویژه ای داراست.

نکته حائض اهمیت در جذب مخاطبان و مشتریان، رعایت موردها بازاریابی اینترنتی میباشد، که مهم ترین موضوع در بازار یابی اینترنتی، چشم شدن در اولِ لیست های موتورهای جست و جو می‌باشد. وصال به‌این آیتم فقط با رعایت مورد ها بهینه سازی و اصول سئو وب سایت قابلیت پذیر خواهد بود، همینطور رعایت مورد ها HEO در جذب و ماندگاری مخاطبین برای شما تاثیر متعددی خواهد داشت.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۳:۲۰ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

چرا باید از سایت‌های B۲B بهره ببریم

 نمونه سایت b2b

 


در حالتی‌که شما نیز برخلاف بخش اعظمی از کمپانی‌ها دارایی‌های میلیاردی برای بازاریابی و فروش محصول ها خویش ندارید می بایست به تاءمل فناوری‌های تازه و طرق تازه برای تجارت باشید. خوشبختانه اکثری از محدودیت‌های مو جود در دنیای کسب و فعالیت سنتی با ورود تکنولوژی و فناوری‌های نو از دربین رفته میباشد.

وب مجموعاَ تجهیزات متعددی را در دست شما برای تجارت‌های وسیع قرار داده میباشد مثل تارنما‌های بی تو بی مانند Alibaba.Com، QualityTrade.Com و ویترین نت که یک تارنما B2B اهل ایران میباشد. در حالتی که تا به درحال حاضر وارد اینگونه سایت‌ها نشده و از تجهیزات آن ها با خبر نیستید در‌این نوشته‌علمی قصد داریم چندین آیتم از مزایای استعمال از این جور تارنما‌ها را به شما معرفی کنیم.

مزایای وب سایت‌های B2B
۱- سپرده گذاری کوچک البته بازدهی بالا:

اکثری از این وب سایت‌های b۲b دارنده حق عضویت هر ساله و یا این که ماهانه میباشند که مبلغ ناچیزی را از شما اخذ می کنند. البته در قبال شما دسترسی بی نقص به طیف عظیمی‌ از خریداران و فروشندگان عمده را خواهید داشت.

چرا بایستی از تارنما‌های B۲B سود ببریم


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۹:۲۱ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

روش های طراحی سایت

نمونه سایت b2b


وزه ساخت وب سایت با شیوه های مختلفی چهره می‌گیرد که هرمورد از آنها دارنده مزایا و معایبی می باشند، درین نوشته ی علمی قصد داریم اشکال شیوه های طراحی وب را معرفی کرده و نقاط قوت و ضعف هر یک از آن‌ها را گزینه باز نگری در اختیار بگذاریم ، با اینتن همپا باشید:

 

طرز های ساخت وب سایت
سه طریق معمول از طریق های ساخت سایت را معرفی و گزینه باز نگری قرار میدهیم:

۱-طراحی وب با کد نویسی سیستم مدیریتی و گرافیکی جدا از هم برای هر وب سایت
درین طرز از ساخت سایت ، کمپانی یا این که شخص ساخت وب سایت ، از صفر و به طور دستی همه کد ها و پلاگین های مایحتاج را نوشته و یک وب سایت به طور کامل منحصر به فرد در دست مشتری قرار میگیرد،

مزایای طراحی وب با کد نویسی سیستم مدیریتی و گرافیکی جداازهم برای هر وبسایت
• مخصوص بودن فعالیت و نبود مثال شبیه در فضای اینترنتی
• سبک بودن تارنما و داشتن سرعت بارگذاری بالا به علت استعمال از دست کم کد های موردنیاز در ساخت وب سایت
• ادیت ، تغییر تحول و طولانی تر نمودن ریلکس تجهیزات وب سایت به وسیله طراح و کمپانی پباده سازی کننده ی وب سایت.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۷:۱۴ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

سرعت وب سایت B2B

نمونه سایت b2b


سرعت سایت از دو جهت بسیار با اهمیت میباشد: کیفیت تجربه یوزرها و seo. در واقع سرعت تارنما و تجربه کاربری مناسب استفاده کننده اساس یک تارنما B2B میباشد. پژوهش ها نشان میدهد درصورتی که که دوران لود تارنما از 3 ثانیه فراتر رود احتمالا رخنه‌ وبسایت به وسیله یوزرها به طور تصاعدی ارتقاء خواهد یافت. موتورهای کاوش نیز این رخنه‌ وبسایت و سرعت ذیل آن را ادراک کرده و در فیض مرتبه وبسایت را کاهش می‌دهند.

 

وبسایت B2B در تلفن همراه
همان طور که میدانید امروزه تعداد یوزرها تلفن همراه در وب طولانی تر از یوزرها دسکتاپ میباشد. علاوه بر این نسبت به قبلی تنوع صفحه ها اکران (برای مثال تبلت و تلویزیون های هوشمند) ارتقاء یافته میباشد. درصورتی که شما میخواهید که یوزرها تان به راحتی در هر جور دستگاهی بخصوص تلفن همراه به وبسایت شما دسترسی داشته باشند و این فاکتور seo را نیز رعایت نمایید، گوگل به شما پباده سازی عکس العمل گرا Responsive را توصیه می نماید. این گونه پباده سازی منجر می‌شود که اندازه کاغذ سایت شما نسبت به ورقه اکران تغییر‌و تحول نماید، در سود تجربه کاربری بهتری خواهد داشت. همینطور شاید لازم باشد برای تارنما خویش یک App پباده سازی فرمایید. اما اپ برای همگی وب سایت ها توصیه نمی‌شود پس بهتر میباشد در آغاز با کارشناسان ما در دارکوب دراین مورد مشورت کردن فرمائید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۲:۰۱ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

دیگر ویژگی های طراحی سایت B2B

نمونه سایت b2b


از وبسایت های B2B میتوان به طراحی وب شرکتی ، ساخت سایت بازرگانی اشاره نمود. یک وبسایت برای رونق به چنگ آوردن و سوددهی می بایست ظاهری خوشگل و شکیل داشته باشد و از لحاظ فنی، اصولی و با صرفه باشد و همینطور از seo تارنما بالایی برخوردار باشد. وب سایت هایی که اصولی باشند و سئوی بالایی داشته باشند به وسیله موتور های کاوش بهتر شناسایی گردیده و در سود در صفحه های اولیه جستجوی یوزرها قرار میگیرند و این سبب ساز میگردد طولانی تر چشم شوند. کمپانی اینتن با رعایت کلیه نکات اصولی وبسایت های با صرفه با سئوی حاذق و در عین هم اکنون پباده سازی دیده نواز ایجاد کرده که سبب می گردد تارنما شما پربیننده گردیده و سوددهی بالایی برایتان به یاور داشته باشد. برای کسب داده ها اضافه درخصوص ساخت وب سایت و به خصوص ساخت وب سایت B2B با ما تماس حاصل نمایید.

با اینتن آپ تو دیت باشید…


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۱:۲۹ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

تبلیغات و بازاریابی دیجیتال/شبکه های اجتماعی بازاریابی B2B و بازاریابی B2C و درک تفاوت‌های آنها

نمونه سایت b2b 
تبلیغات و بازاریابی دیجیتال/شبکه های عمومی
بازاریابی B2B و بازاریابی B2C و شعور تفاوت‌های آنان
آگوست 18, 2018 - به وسیله طاهر مهدی پناهبازاریابی دیجیتال به صورت‌های مختلفی اجرا می‌گردد که‌این تفاوت به جور مشتری‌های آن‌ها بر می‌شود؛ به همین استدلال شاهد به کار گیری از دو کلمه متعدد بازاریابی B2B و بازاریابی B2C هستیم. ادله استعمال از این دو سبک به جور مشتری آن ها برمی‌گردد و در واقعیت این مشتری‌ها می‌باشند که معین می کند استراتژی بازاریابی دیجیتال به چه رخ باشد. در مطالب گذشته، به مشاجره بازاریابی دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ پرداختیم و اصول نخستین آن ها را شرح دادیم. در بخشی از آن به‌این نوع از بازاریابی نیز اشاره کردیم که قصد داریم در‌این مقاله کاملا‌خیس و منحصربه‌فرد آنان‌را شرح دهیم.

تمجید بازاریابی B2B و بازاریابی B2C


بازاریابی B2B که نام آن از تیتر بازاریابی Business-To-Business برگرفته شده‌است دربرگیرنده کمپانی‌های بازاریابی می شود که انگیزه اصلی آن‌ها یک کمپانی دیگر تحت عنوان مشتری میباشد.

بازاریابی B2C از نام بازاریابی Business-To-Consumer برگرفته شده‌است که دربرگیرنده کمپانی‌هایی می شود که دارنده مشتری‌های شخصی و فردی تحت عنوان انگیزه می باشند.

اولی چیزی که بایستی گذشته از گزینش استراتژی بازاریابی دیجیتال صورت بپذیرد، این میباشد که معین نمایید کسب و عمل شما به چه فیس میباشد و قرار میباشد بر روی کدام جور از مشتریان پیاده‌سازی شود، چون اقدامات بازاریابی شما در فضای دیجیتال و در رسانه‌های اجتماعی زیر تأثیر مشتری جای دارد و این مشتری‌ها میباشند که به شما راهکار و مسیر اصلی بازاریابی را نشان می دهد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۲:۱۳ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

معرفی بهترین سایت های B2B و بازاریابی در جهان

نمونه سایت b2b


گر شما می‌خواهید کالاهای خویش را به مشتریان خویش در سرتاسر دنیا معرفی و صادر فرمایید می باید بی تردید در‌این سایتهایی که که به شما معرفی می‌کنیم نام نویسی و داده ها خویش و کالاهای گزینه نظرتان را به طور بدون نقص و با کیفیت بالا وارد کرده و همینطور داده ها خویش را بروز رسانی فرمایید.

ستون نام وب سایت نشانی وبسایت
1 علی پدر Ali baba Alibaba.com
2 ترد ایندیا Trade india Tradeindia.com
3 کومپاز Kompass Kompass.com
4 Manta مانتا manta.com
5 Made in China made-in-china.com
6 India Mart ایندیا مارت indiamart.com
7 دی اچ گیت dhgate dhgate.com
8 EC 21 ای سی بیست و یک ec21.com
9 گلوبال سورسز Global sorces globalsources.com
10 Trade key ترد کی Tradekey.com
11 EC Plaza ecplaza.net
12
13
14
15
16
17
18
19
20


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۴:۳۷ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

اولین سایت B2B ایران

نمونه سایت b2b


اصطلاح تجارت B2B یا این که Business-to-Business به معنای معاملات تجاری در میان تاجران مانند تولیدکنندگان با فروشندگان عمده یا این که فروشندگان عمده با خرده فروشان میباشد. عبارت دیگری مانند B2C یا این که Business-to-Customer نیز در دنیای تجارت مرسوم میباشد که به معنای داد و ستد تجاری فی مابین تولیدکننده یا این که عرضه‌کننده با مصرف‌کننده پایانی میباشد.


در واقع تفاوت اصلی در بین B2B و B2C، مشتری فرآورده یا این که سرویس ها و حجم خرید و فروش تجاری میباشد. مثلا در یک کارگاه ساخت خودرو اکثری از معاملات با حجم بالا دربرگیرنده خرید شیشه، تایر و یا این که حتی مواد نخستین ساخت تایر در قالب B2B صورت می گیرد. این در حالی میباشد که خرید و فروش مال پایانی که فروش یک خودرو به مصرف کننده آخری میباشد تحت عنوان فقط داد و ستد B2C درین مراحل شناخته می‌گردد.


معاملات B2B و B2C در دنیای ارتباطات و فضای مجازی نیز توانسته منزلت ویژه‌ای بین مردم جهان داشته باشند. عوام مردم تحت عنوان مصرف کنندگان آخری کالاها طولانی تر با وبسایت‌های B2C به عنوان اطلاع رسانی یا این که مغازه‌های اینترنتی شناخت دارا‌هستند. ولی وب سایت‌های موفقی در عالم مانند علی‌پدر (www.alibaba.com) با آشنایی درست تجارت B2B توانسته‌اند رابطه موثری را در میان تاجران و فعالان اقتصادی در عالم ساخت کنند. با گشت و گذار در‌این دسته اینترنت‌تارنما‌ها می قدرت اخذ که تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی در شرق آسیا مانند چین به باعث انگیزه قرار دادن بازارهای گوناگون جهانی بیشترین سهم را در به کارگیری از این مدل وبسایت ها دارا‌هستند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۷:۵۱ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)

اولین سایت B2B ایران

نمونه سایت b2b


اصطلاح تجارت B2B یا این که Business-to-Business به معنای معاملات تجاری در میان تاجران مانند تولیدکنندگان با فروشندگان عمده یا این که فروشندگان عمده با خرده فروشان میباشد. عبارت دیگری مانند B2C یا این که Business-to-Customer نیز در دنیای تجارت مرسوم میباشد که به معنای داد و ستد تجاری فی مابین تولیدکننده یا این که عرضه‌کننده با مصرف‌کننده پایانی میباشد.


در واقع تفاوت اصلی در بین B2B و B2C، مشتری فرآورده یا این که سرویس ها و حجم خرید و فروش تجاری میباشد. مثلا در یک کارگاه ساخت خودرو اکثری از معاملات با حجم بالا دربرگیرنده خرید شیشه، تایر و یا این که حتی مواد نخستین ساخت تایر در قالب B2B صورت می گیرد. این در حالی میباشد که خرید و فروش مال پایانی که فروش یک خودرو به مصرف کننده آخری میباشد تحت عنوان فقط داد و ستد B2C درین مراحل شناخته می‌گردد.


معاملات B2B و B2C در دنیای ارتباطات و فضای مجازی نیز توانسته منزلت ویژه‌ای بین مردم جهان داشته باشند. عوام مردم تحت عنوان مصرف کنندگان آخری کالاها طولانی تر با وبسایت‌های B2C به عنوان اطلاع رسانی یا این که مغازه‌های اینترنتی شناخت دارا‌هستند. ولی وب سایت‌های موفقی در عالم مانند علی‌پدر (www.alibaba.com) با آشنایی درست تجارت B2B توانسته‌اند رابطه موثری را در میان تاجران و فعالان اقتصادی در عالم ساخت کنند. با گشت و گذار در‌این دسته اینترنت‌تارنما‌ها می قدرت اخذ که تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی در شرق آسیا مانند چین به باعث انگیزه قرار دادن بازارهای گوناگون جهانی بیشترین سهم را در به کارگیری از این مدل وبسایت ها دارا‌هستند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۷:۴۲ توسط:web001 موضوع: نظرات (0)